Rekomenduojami atlikėjai ir grupės Jūsų šventei:

POPULIARIAUSI LIETUVOS ATLIKĖJAI IR VEDĖJAI SIŪLOMI, 
TIK „ŠVENTĖ JUMS“ ORGANIZUOJAMIEMS RENGINIAMS
(kainų ir kontaktų informacijos nesuteikiam)

NATALIJA BUNKĖ Lietuvos pop muzikos atlikėja, merginų grupių „YVA“ ir „Pop Ladies“ įkūrėja bei dainininkė. Surengusi ne vieną koncertą, suburiantį pilnas arenas, savo programa ir energija užkurianti kiekvieną vakarėlį.

LIEPA ir gyvo garso grupė – atlikėja, buvusi grupės „Pop Ladies“ narė, tęsianti savo karjerą kaip solistė. Atlieka savo dainas, bei pasaulyje gerai žinomus koverius. Galingas balsas, energija, šokių aikštelėje suburs tiek jaunus, tiek vyresnius.

KATAŽINA ZVONKUVIENĖ – atlikėja, buvusi grupės „Pop Ladies“ narė.  Slaviško temperamento viesulas lietuviškoje scenoje. Jos plati širdis ir dar platesnis balsas kasmet gausina gerbėjų būrį. Katažinos repertuare skamba originalios dainos bei kitos žinomos lietuvių, lenkų, ukrainiečių melodijos.

INDRAYA IR SAKSOFONISTAS Tomas Sax – Spalvingas ir charizmatiškas duetas, kuriame stilingai dera saksofono ir vokalo skambesys. Dueto atliekama programa romantiška ir tuo pat metu uždeganti, joje skamba žymiausi pop ir smooth jazz muzikos kūriniai.

AUGUSTĖ VEDRICKAITĖ – atlikėja, dainų autorė. Užburianti jaukiais pasirodymais ir gebanti sukurti pašėlusį vakarą. Repertuare ne tik originalios Augustės dainos, bet ir puikiai visiems atpažįstami lietuviški bei pasauliniai hitai.

LIUDAS MIKALAUSKAS – vienas įžymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, savo iškirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs didžiulę publikos meilę.

ANATOLIJUS OLEINIK – atlikėjas, dainų autorius, instrumentalistas, muzikinių projektų laimėtojas. Repertuare saksofono muzika, autorinės dainos, šlageriai ir populiariausi coveriai.

Grupė RONDO  – Senoji geroji rokenrolo dvasia ir nepakartojamas vakaras. Per daug metų grupė sukaupė didžiulį repertuarą lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Tai dainos iš autorinio „Rondo“ repertuaro, liaudies dainos, žinomiausios pasaulio dainos nuo Sinatros iki ZZ Top. Grupės „Rondo“ dainas „Eglė mano sesė“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie Eliza“, „Rytas perone“ ir daugelį kitų šiandien kartu su grupe dainuoja daugiatūkstantinės žiūrovų minios įvairiuose Lietuvos miestuose.

Grupė PELENAI – lietuviško roko legenda, Išskirtinis muzikinis bagažas (nuo autorinės kūrybos iki geriausių užsienio muzikantų dainų), daugiametę patirtį atskleidžiantis profesionalumas, unikalus vokalistas Česlovas Gabalis, Ginto Banio sukurtos įsimintinos melodijos ir nuoširdus atsidavimas gerbėjams – tai grupės vizitinė kortelė. Energingai ir trankiai, švelniai ir lyriškai.

Grupė 2- Karolis ir Donatas – ne vieną dešimtmetį scenoje dirbantys, skirtingų kartų gerbėjų puikiai žinomi atlikėjai ir kūrėjai Karolis Akulavičius ir Donatas Balvočius. „Kai kas vakarą“, „Prisėdai šalia“, „Na, o kaip Tau dabar?“, „Iš mano širdies“, „Kiek daug…“ „Man nesvarbu“, „Lakūno sapnas“, „Ar mylėti nori tu?“, „Nepabaigta istorija“ – tai dar tikrai ne visas, laiko patikrintų ir pamiltų, dainų sąrašas. Dainos, kurias norisi visiems niūniuoti, šokti ir dainuoti kartu. Duetas savo charizma ir nuostabiais balsais dovanos nepamirštamą ir jau hitais tapusių dainų vakarą!

Rekomenduojami renginių vedėjai Jūsų šventei:

Vedėjai DAINIUS ir JURGA TeatrasArti –  labai  džiaugiamės, kad mes aktoriai pradėję renginių vedėjų karjerą, sugebėjome šventėse pritaikyti teatriniais išraiškos principais parengtas programas. Visų siūlomų teminių vakarų ašį sudaro visiems daug džiaugsmo suteikiantis šventės metu su svečiais sukuriamas „vakaro šou” – muzikinės intermedijos. Būdami nepastebimi šventės metu, stengiamės, kad visi svečiai pasijustų saugūs, svarbūs ir įkvėpti, o dalyvaujantys programoje net ir pirmą kartą būdami scenoje, dovanotų kitiems savo gražų, atvirą, kūrybingą buvimą.
Vedamų renginių tipai: Vestuvės, firmų vakarėliai, išleistuvės, jubiliejai, gimtadieniai.

“Meno artelė”– puikiausias pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti išskirtinę šventę. Atsakingai dirbanti profesionalų komanda, atsižvelgdama į Jūsų pageidavimus, svajones ir norus, parengs būtent Jums skirtą šventės scenarijų. Jei neturite šventės idėjos, mes galime Jums pasiūlyti laiko patikrintus scenarijus, kurie garantuos geros nuotaikos dozę susirinkusiems svečiams.

NIJOLĖ NARMONTAITĖ – populiari kino, televizijos ir teatro aktorė, rašytoja, renginių vedėja.  Charizmatiška asmenybė,  pasižyminti puikiu humoro jausmu, gebanti pralinksminti, įkvėpti. Daug dėmesio skiria bendravimui su svečiais, meniškai, teatralizuotai praveda šventes.

LAIMA TAMULYTĖ – STONČĖ – dainininkė, renginių organizatorė ir vedėja. Kiekvienas renginys tai naujas iššūkis rasti būdą, priėjimą ir formą, kad tai taptų kupinas gerų emocijų ir prisiminimų laikas. Kuriame unikalų turinį asmeninėms šventėms tai – gimtadienis, jubiliejus, krikštynos ar vestuvės. Taip pat turime pakankamai resursų bei patirties kurdami šventes įvairiomis firmų progomis – sukaktys, naujų projektų pristatymai, komandos formavimo ar kolektyvo poilsio šventės.

Galbūt norite paklausti apie grupę ar atlikėją?