UAB „Šventė Jums“ pradėjo savo veiklą 2005 metų rugpjūtį. Per šiuos metus įmonė surengė ne vieną tūkstantį verslo ir privačių švenčių. Mes tapome ne vieno kliento kasmetinių švenčių ir renginių dalimi.

UAB „Šventė Jums“ siūlo įvairiausių renginių:  nuo ramių ir jaukių pasisėdėjimų lyriškoje aplinkoje, skambant gyvo garso muzikai, ir baigiant griausmingais, visa drebinančiais vakarėliais.

Patyrę virtuvės specialistai stebina svečius puikiais patiekalais bei aukšta aptarnavimo kokybe. UAB „Šventė Jums“ siūlo daugybę pikantiškų šaltų užkandžių, įvairių karštųjų ir proginių patiekalų.

Jauki aplinka, nepriekaištingas virėjų ir aptarnaujančio personalo darbas leis atsipalaiduoti bei mėgautis maloniomis šventės akimirkomis. Įmonės „Šventė Jums“ darbuotojai yra kvalifikuoti ir savo darbą gerai išmanantys specialistai. Įmonės darbuotojai buvo kviečiami aptarnauti tokius šalies svečius, kaip Lietuvoje viešėjusią Anglijos karalienę, Airijos prezidentę, ambasadų bei ministerijų atstovus ir kt. Daugybės klientų bei užsakovų dėka sukaupta patirtis leidžia profesionaliai ir kūrybiškai įgyvendinti itin didelės atsakomybės reikalaujančius sumanymus ir projektus.

Mums aukščiausias įvertinimas – tai laimingų klientų bei Jų bičiulių neblėstančio džiaugsmo ir neišdildomų prisiminimų kupinos širdys.

Paverskite savo šventę išsipildžiusia svajone !!!