Spalvoto Meduolio diena 2014

Šaltinis: http://www.meduoliodiena.lt/

meduoliodiena_2014

Per penkerius metus Lietuvos didžiųjų miestų šeimos sukūrė daugiau nei dvidešimt tūkstančių stebuklų. Išmoko savo rankomis padaryti šiltą mielą dovaną ir padovanoti ją iš širdies tiems, kam labiausiai trūksta, o mes jų kūrinius pristatėme į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Druskininkų, Utenos, Kėdainių, Telšių, Žagarės, Marijampolės vaikų globos namus ir ligonines.Dar daugiau – vaikai iš globos namų, vaikų dienos centrų ir ligoninių kartu bendravo ir kūrė dovanas savo artimiesiems. Renginyje apsilankė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, 8 miestų merai, vyskupas ir daug žinomų žmonių.

Kasmet vis daugiau savanorių, kepyklėlių ir rėmėjų prisideda prie šio projekto, o šypsenas kasmet kelis kartus padidina žiniasklaidos priemonių dėmesys projektui bei žymių žmonių dalyvavimas.

Projektas auga – šiemet jis vyks 15 Lietuvos miestų, o mažojo penkerių metų jubiliejaus proga, ši graži idėja bus įgyvendinta ir Londone, Majamyje ir Osle, kaip lietuvius vienijanti šventė.

Ačiū JUMS, kad su JŪSŲ pagalba galime vykdyti šį projektą, tampantį visuotiniu judėjimu.

Kartu su Jumis per ateinančius penkis metus sukursime visus Lietuvius vienijančią šventę. Visus, norinčius prisidėti, kviečiame registruotis ČIA

Šaltinis: http://www.meduoliodiena.lt/

Spalvoto Meduolio Dienos 2014 plakatas Pietų Lietuvai_Druskininkai_Alytus_Marijampole