Vakaro pradžioje „Smetoniškos dainos“

Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Pučiamųjų ansamblis „Brass Bravo“

LRT-KLASIKA-koncerto-akimirka

Programa nukels į nostalgiškąjį tarpukarį, skambant puikiai žinomoms melodijoms – „Onyte, einam su manim pašokti“, „Armonika“, „Sudiev, sudiev“, „Kariškas vaizdelis“, „Palangos jūroj“, „Paskutinį sekmadienį“ iki skausmo pažįstamų, bet vis nesiliaujančių širdį džiugint dainų, suprasime, jog yra dalykų, kurie niekada nesensta!

„Pasivaikščiojime“ dalyvaujantis nuotaikingas pučiamųjų sekstetas suteiks dainoms ypatingo skambesio.

Programoje: D. Dolskio ir A. Šabaniausko dainos, nuotaikingi pasakojimai iš jų gyvenimo.

 

Tarpukario_slageriai

Lietuviškos estradinės melodijos.

Vaida Genytė (sopranas)
Egidijus Bavikinas (tenoras)
Pučiamųjų ansamblis „Brass Bravo“

estradines-melodijos-Lietuva

Scenos deivė Vaida Genytė bei charizmatiškasis dainininkas Egidijus Bavikinas nukels Jus ir Jūsų svečius į dar neregėtas erdves! Būkite tiesioginiai teatralizuotos meilės istorijos liudininkai, ne tik stebintys įvykius scenoje, bet ir papildantys veiksmą, dainuojantys kartu su atlikėjais!

Tikros dainos yra tos, kurios ilgam išlieka klausytojų širdyse, o Vaidos Genytės ir Egidijaus Bavikino atliekamos melodijos jau dabar vadinamos lietuviškos estrados klasika. Tai dainininkai, kurie šiame žanre jaučiasi itin laisvai ir pažada Jums geros nuotaikos pliūpsnį Jūsų šventiniame vakare.

Gyvai grojantis šaunusis pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“ padės pasijusti kaip tikrame nuotaikų parade.
„Vėjas man pasakė“, „Gyveno sau vaikinas“, „40 kaštonų“, „Žalioj stotelėje“ tai tik keletas dainų, kurios sukurs šventinę nuotaiką ir dar ilgą laiką vers prisiminti apie jas su šypsena veide 🙂

 

1 val. 30 min.